درباره‌ی به‌روز‌ مارت

به‌روز مارت؛ بلوغ یک ایده!!!

به‌روز مارت آمده است که بر روی کالاهای تند مصرف تمرکز کند تا به‌روزرسان بتواند رسالت اصلی خودش را ادامه دهد. برای توضیحات بیشتر همراه ما باشید.

به‌روز رسان تا قبل از به‌روز مارت

به‌روزرسان، شرکتی دانش بنیان است که توسط تیمی بزرگ از متخصصین، افراد حرفه‌ای و آموزش دیده از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در حوزه تامین و توزیع محصولات غذایی آغاز کرده و تا امروز، در راستای آسان‌تر کردن خرید مواد غذایی، شوینده و بهداشتی، گل و گیاه از طریق بسترهای آنلاین به مسیر خود ادامه داده است.

به‌روزرسان در بین همه فروشگاه‌های آنلاین چند ویژگی منحصر به‌ فرد دارد:

  • حمل در دمای مناسب
  • به روز ترین تاریخ تولید
  • ارسال رایگان

به‌روزرسان از یک ایده ناب آغاز به کار کرد!!!

کنار هم قرار دادن واقعیت‌های بازار و تجربیات مدیریت چندین ساله، راه‌اندازی واحدهای مختلف بازرگانی و تولیدی، طراحی سیکل کامل تولید تا مصرف در مجموعه‌های مختلف و همچنین تسلط به پخش مویرگی کالاهای تند مصرف، از جمله مواد غذایی که هزینه گزافی را به تولیدکننده و در نتیجه مصرف کننده وارد می‌کند، پایه اصلی این ایده بود است؛ ایده‌ای که در آن ما به عنوان یک بازار آنلاین، بستری را در فضای اینترنت فراهم می‌کنیم تا با آخرین تکنولوژی‌های نرم‌افزاری و تجهیزات سخت‌افزاری، تولیدکننده‌ها تمامی محصولات خودشان را در آن به فروش بگذارند. بنابراین، واسطه‌ها حذف شده و ما هزینه‌ای که از پخش مویرگی توسط واسطه‌ها ایجاد می‌شد را به عنوان تخفیف همیشگی بر روی محصولات اعمال کرده تا مصرف‌کننده همواره خریدی ارزان‌تر از قیمت اصلی محصول را تجربه کند.

از به‌روزرسان تا به‌روز مارت

فعالیت‌های به‌روزرسان روزبه‌روز وسیع‌تر و با سرعت بیشتری رو به انجام بود. با اعتماد مشتریان و تولیدکنندگان و تلاش تیمی که حالا به یک سازمان بزرگ تبدیل شده، مشکلات و چالش‌ها حل شدند تا زمانی که نوبت به اجرای طرح نهایی رسید؛ اکنون ناوگان حمل و نقل زنجیره سرد ما به بلوغ رسیده و برای کمک به سبزتر ماندن جهان، مسیری جدید و وسیع‌تر را در پیش گرفته است. بازارگاه ما با تامین تمامی نیازهای خانوار اعم از مواد خوراکی، شوینده‌ها، خواروبار و...، به بستری جدید و پر از روزهای ناب کوچ کرد؛ «به‌روز مارت» آمده تا معنای عمیق‌تری برای «زندگی آسان» باشد و با در دسترس قرار دادن تمام آنچه یک فرد یا خانواده نیاز دارد، برنامه‌ای جامع برای خرید ارائه کند. تلاش‌ها، ایده‌ها، دست و پنجه نرم کردن با چالش‌ها و ارتباط عمیق و مستقیم تیم شروع کننده کار با مشتریان و تولیدکنندگان، حالا آنچنان به بار نشسته که بازاری وسیع با چشم‌اندازی به بزرگی جهان پیش روی ماست.

معرفی به‌روز مارت

از جمله ارزش‌های «به‌روز مارت» ساده‌تر کردن خرید و فروش، کم کردن هزینه ریالی و زمانی برای مشتریان و تولیدکنندگان است. این سازمان با ایده‌ها و ارزش‌هایی به بزرگی «آسان‌تر کردن زندگی افراد» و با پشتوانه، حمایت و اعتماد بزرگترین شرکت‌های صنعت مواد غذایی بنا نهاده شد تا در به بار نشستن مفهوم حمایت از تولید ایرانی گامی بزرگ و متعهدانه برداشته و به آن ادامه دهد.

هدف به‌روز مارت

در به‌روز مارت علاوه بر ارائه محصولات برندهای معتبر و بزرگ کشور، میدان دادن به کسب و کارهای کوچک و معرفی محصولات با کیفیت آن ها، یک ارزش بزرگ است و ماموریت‌ ما کمک به مردم برای کاهش دغدغه خرید مایحتاج خود است؛ در این راه با کاهش قیمت‌ها از طریق حذف واسطه، تکمیل تمامی اقلام سبد خرید با تنوع بی‌نظیر محصولات و پیشنهاد برندهای با کیفیت، قصد داریم خریدی برنامه‌ریزی شده را برای شما عزیزان مقدور کنیم. ما در این مسیر، از تجربه‌ی تولیدکنندگان استفاده کرده و گوش به زنگ نظرات مشتریان هستیم.

 

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد