مزایای بازار آنلاین به‌روز مارت

حمل در دمای مناسب

در شیوه سنتی توزیع محصولات تازه مشکلات زیادی برای رعایت کامل زنجیره سرد وجود داشت. مدیران با تجربه به‌روز مارت با اشراف کامل به این امر در دو دهه سابقه فعالیت در حوزه فروش و توزیع محصولات تازه سردخانه‌ای یکی از ارکان اصلی فعالیت مجموعه را بر رعایت کامل زنجیره سرد نهاده‌اند و با سرمایه‌گذاری وسیعی در حوزه راه اندازی ناوگان توزیع سردخانه‌ای خود بر آن هستند که بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند و محصولات مصرفی خانوار را با بهترین کیفیت ممکن و رعایت کامل زنجیره سرد تا درب منزل به دست ایشان برساند.

مناسب‌ترین قیمت

به‌صورت کلی یکی از دلایل بالا رفتن قیمت کالاها وجود دلالان و واسطه‌های زیاد از مرحله تولید تا تحویل به مصرف‌کننده است که در فروش به سبک سنتی این امر اجتناب ناپذیر می‌باشد. ولی با رشد تکنولوژی مجموعه به‌روز مارت با استفاده از امکانات وسیع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این امکان را فراهم آورده که تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان به‌صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند. در بازار به‌روز مارت مصرف‌کنندگان تمام محصولات را از تولیدکننده به‌صورت مستقیم خریداری می‌کنند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد در نتیجه این امر باعث می‌شود که محصولات با ارزان‌ترین قیمت به دست مصرف‌کنندگان برسد.

به روزترین تاریخ تولید

با توجه به نوآوری‌های صورت گرفته در سامانه به‌روز مارت و توزیع محصولات تازه از درب کارخانه‌ها، تمامی محصولات ارائه شده به مصرف‌کنندگان از جدیدترین تاریخ ممکن بوده و در تازه‌ترین حالت با رعایت کامل زنجیره سرد به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. مجموعه به‌روز مارت این امکان را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده تا تجربه‌ای جدید در حوزه استفاده از محصولات تازه را با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشد.

تنوع بی‌نظیر

یکی از معایب خرید به سبک سنتی این است که حق انتخاب مشتریان محدود به عوامل زیادی از قبیل فضای فیزیکی فروشگاه، سلیقه شخصی صاحبان فروشگاه‌ها، همکاری با برندهای مختلف و... می‌باشد که مشتریان حق انتخاب زیادی نداشته باشند و حتی از وجود خیلی از کالاهای جدید و خاص به دلیل عدم در دسترس قرار گرفتن از آن بی خبر باشند. در بازار آنلاین به‌روز مارت تولیدکنندگان با تمام کالاهای خود امکان حضور دارند و هیچ فیلتری برای حضور تمام کالاهایشان وجود ندارد و مصرف‌کنندگان این امکان را دارند تا به‌صورت 24 ساعته از همه کالاهای مدنظرشان سفارش بدهند.

تحویل رایگان و پرداخت در محل

بازار آنلاین به‌روز مارت با استفاده از ناوگان وسیع و مجهز خود با رعایت کامل زنجیره سرد، محصولات سفارش داده شده توسط مصرف‌کنندگان نهایی را در مناطق 22‌گانه تهران بزرگ، پردیس، بومهن و رودهن را به صورت کاملا رایگان توزیع می‌کند.

جهت رفاه حال مشتریان در بازار آنلاین به‌روز مارت روش های مختلفی برای پرداخت فاکتورهای خرید در نظر گرفته شده است. یکی از این روش ها، پرداخت در محل می‌باشد که در این روش مشتریان این امکان را دارند که در هنگام دریافت محصولات خریداری شده خود مبلغ آن را به دو صورت نقدی و توسط کارت خوان پرداخت کنند.

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد