مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت

 

به صورت کلی یکی از دلایل بالا رفتن قیمت کالاها وجود دلالان و واسطه های زیاد از مرحله تولید تا تحویل به مصرف کننده است که در فروش به سبک سنتی این امر اجتناب ناپذیر می باشد. ولی با رشد تکنولوژی مجموعه به‌روز مارت با استفاده از امکانات وسیع نرم افزاری و سخت افزاری این امکان را فراهم آورده که تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند.

در بازار به‌روز مارت مصرف کنندگان تمام محصولات را از تولیدکننده به صورت مستقیم خریداری می کنند و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد در نتیجه این امر باعث می‌شود که محصولات با ارزانترین قیمت به دست مصرف کنندگان برسد.

 

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد