روش های ارسال

بازار آنلاین به‌روز مارت با رعایت کامل زنجیره سرد (cold chain) و دارا بودن ناوگان مجهز به سردخانه، سفارش‌ها را با بهترین کیفیت و به صورت تازه به دست مشتریان رسانده و از فاسدشدن محصولات در طول مسیر جلوگیری کرده و همچنین برای سهولت بیشتر (در صورت تقاضای مشتری) محصولات را درب واحد تحویل می‌دهد.

به‌روز‌ مارت در حال حاضر به شهر بزرگ تهران و مناطق پردیس، بومهن، رودهن ارسال داشته و در آینده‌ای نزدیک مناطق بیشتری را تحت پوشش خدمات خود قرار می‌دهد.

بله. ارسال محصولات کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای بابت حمل محصول دریافت نمی‌شود.

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد