تنوع بی نظیر

تنوع بی نظیر

 

یکی از معایب خرید به سبک سنتی این است که حق انتخاب مشتریان محدود به عوامل زیادی از قبیل فضای فیزیکی فروشگاه، سلیقه شخصی صاحبان فروشگاه ها، همکاری با برند های مختلف و... می‌باشد که مشتریان حق انتخاب زیادی نداشته باشند و حتی از وجود خیلی از کالاهای جدید و خاص به دلیل عدم در دسترس قرار گرفتن از آن بی خبر باشند.

در بازار به‌روز مارت تولیدکنندگان با تمام کالاهای خود امکان حضور دارند و هیچ فیلتری برای حضور تمام کالاهایشان وجود ندارد و مصرف کنندگان این امکان را دارند تا به صورت 24 ساعته از همه کالاهای مدنظرشان سفارش بدهند.

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد