اعتبار هدیه و تضمین تأمین

 اعتبار هدیه و تضمین تأمین

 

بازار آنلاین به‌روز مارت جهت قدردانی از مشتریانی که تجربه مثبت خرید خود از این مجموعه را به سایرین انتقال می دهند، درصدی از کل خرید افرادی که به این بازار معرفی  کردند و شماره موبایل ایشان را به عنوان معرف در ثبت نام وارد کرده اند، به عنوان اعتبار هدیه به این عزیزان اهدا می کند.

علی رغم این که در بازار آنلاین به‌روزمارت فروشنده ی کالا، تأمین کننده می باشد و به‌روز مارت تنها بستر ارائه محصولات و حمل آنها را فراهم می کند، و مسئولیت عدم تامین احتمالی کالا مستقیما متوجه تامین کننده می‌باشد، در صورتی که کالای سفارش داده شده که دارای برنامه تأمین است به هر دلیلی توسط تأمین کننده تأمین نگردد، بازار آنلاین به‌روز مارت جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان علاوه بر عودت وجه پرداختی، معادل صد درصد بهای کالای تأمین نشده، اعتبارهدیه به مشتریان عزیز تقدیم میکند. همچنین در صورت تأیید مشتری، تمام تلاش خود را جهت جایگزینی آن محصول با محصول مشابه انجام می دهد.

 

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد