به‌روزترین تاریخ تولید

به‌روزترین تاریخ تولید

 

با توجه به نوآوری های صورت گرفته در سامانه به‌روز مارت و توزیع محصولات تازه از درب کارخانه ها، تمامی محصولات ارائه شده به مصرف کنندگان از جدیدترین تاریخ ممکن بوده و در تازه ترین حالت با رعایت کامل زنجیره سرد به دست مصرف کنندگان میرسد.

مجموعه به‌روز مارت این امکان را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده تا تجربه ای جدید در حوزه استفاده از محصولات تازه را با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود اپلیکیشن
راه های ارتباطی
96647 - ۰۲۱
info [at] Beroozmart [dot] com

به‌روز مارت

به‌روز‌ مارت بازار آنلاین محصولات تند‌مصرف (موادغذایی تازه، شوینده، بهداشتی و ...) می‌باشد که این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب در تنوع بسیار بالا، به‌روزترین تاریخ تولید و مناسبترین قیمت، مستقیما از تولیدکننده با ارسال رایگان خریداری نماید. حوزه فعالیت مجموعه به‌روز‌ مارت شامل محصولات پروتئینی، لبنیات، میوه و تره بار، شوینده و بهداشتی، سوپرمارکتی، عطاری، محصولات ارگانیک، کالاهای اساسی، نان و شیرینی‌جات و ... است.به روزمارت با شعار "با برنامه خرید کنید" سعی در بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دارد، تا با یک برنامه‌ریزی بتوانند تازه‌ترین محصولات را با تخفیف‌های همیشگی و با حمل در دمای مناسب تهیه نمایند و بصورت رایگان درب واحد منزل خود تحویل بگیرند.

©1399- بازار آنلاین به‌روز مارت - کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شرکت به‌روز فن آور بین الملل (سهامی خاص) می‌باشد